Tolika rozruchu pro nic...

31. ledna 2011 v 17:44 | Belatrix Lastrenge |  Moje názory
Pro objasnění mé situace by jste si měli nejprve přečíst tento článek a následně potom tenhle.
Dále bych doporučila pustit si toto.

Včera jsem se pokoušela přidat pod zmiňovaný článek svůj názor.To se mi bohužel nepodařilo ,protože komentář mnou napsaný byl považován za "spam".Tak jsem to zkusila opět - tentokrát s kratším komentářem - a zdařilo se.Mám však pocit že jsem nedokázala plně vyjádřit svůj názor a tak ho napíši alespoň sem.Ovšem než začnete číst tak vás předem varuji (ano,hlavně vás milí zastánci této stránky) aby jste si nebrali špatně níže uvedený text,je to pouhý subjektivní (objektivní?:D) názor.   

Krásná.cz mi osobně nic neříká (a to i přes fakt že do věkové kategorie patřím) a nemám tedy nejmenší důvod na ni chodit.Ovšem po přečtení článků a shlédnutí videa zveřejněných na srdci blogu jsme měla tendenci se alespoň očkem podívat na ten "skvost"(zda toto slovo lze použít) o kterém se teď tak mluví.I nahlédla jsem ne že ne.Přečetla pár článků shlédla i několik těch od našich "nejlepších" bloggerek.Zarazilo mě však že tyto nezkušené čtrnáctky (čímž neříkám že já jsem snad zkušenější než-li ony) mohou vůbec své práce vystavovat.Vždyť je to k smíchu.Plno pravopisných chyb a holých nesmyslů , které tam píší - chce se mi zvracet.

 Né že bych byla až takovým odpůrcem této věci , jen se mi nelíbí všudypřítomná reklama.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 penelopeo penelopeo | E-mail | Web | 1. února 2011 v 14:29 | Reagovat

Souhlasím, kdyby to psali aspoň “opravdu zkušené“ bloggerky, já neříkám že jsem lepší ale já bych se opravdu neodvážila tam nějaký článek dát.

2 Lucie Špačková Lucie Špačková | Web | 5. února 2011 v 9:04 | Reagovat

Jsem též toho názoru, že označení "nejlepší blogerky" je pro převážnou větčinu blogerů spíše urážkou. Některé ty články těch dívek nedávají ani smysl, nebo nejsou příliš originální. Ostatně, web mě překvapil, když redakce nechala psát i kluky - přecijen mají už vyspělejší názory ohledně kosmetiky a módy. A tyto záležitosti je tolik neberou. Web je ale jinak nezajímavý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama