Obyčejný den v neobyčejné třídě...(5/?)

22. ledna 2011 v 13:56 | Billie Roschet |  Obyčejný den v neobyčejné třídě
Jdu prázdnou chodbou ve druhém patře.Vedle mě je o něco vyšší dívka s blond vlasy.Házím si stříbrným řetízkem.Kvapem seběhneme schody a míříme ke školní nástěnce.

Všichni se učí.Teda kromě nás několika dalších žáků.Dnes je konverzační soutěž z Angličtiny,mohl se přihlásit kdo chtěl.Na Ájinu nejsem takový dřevo, takže jsem si myslela proč to nevyzkoušet , že?No takže v krátkosti:Vlastně musím čekat až přijdu na řadu je přede mnou devatenáct studentů, takže to odhaduji tak na dvě hodiny nejmíň. No co se dá dělat aspoň si užiju srandu s holkama.

Opřela jsem se o zet´.Lucy se zahleděla na nástěnku.

"Já jsem 19 a ty..."projížděla prstem seznamy studentů připíchnutých na té tabuli "20...jo tady to je koukej...vidíš?"a ukázala na moje jméno.
"19.Lucy Samuellsová.
20.Belatrix Lastrenge.
21.Aron EkHardt.
tak to tady stojí."ještě jednou zkontrolovala.Kývla jsem hlavou směrem k dámským toaletám a otevřela dveře.Pustila jsem vodu a umyla si ruce.
"Co by jsi chtěla mít za téma v soutěži?"zeptala jsem se tupě."Beli ,to si nemůžeme vybrat, ty na to nějak zapomínáš."pověděla kapku ironicky a zpravila si culík."Stello ty víš jak to myslím!"
"No jo.Nebud´ hned taková."koukla na mě přes rameno ,když jsem si sušila ruce."Tady by se dala dělat spousta věcí."zasněně se podívala do zrcadla a pak za sebe."Hele nechci ti brát iluze , ale jsme na záchodě a jsou tu jen zrcadla a umyvadla,kabinky. Nic víc. Co bys tu proboha chtěla dělat?"
"Ale ...-"vydala ze sebe Lucy.
"Jaký ale?!Radši pojd´."pokynula jsem ke dveřím.

Lucy se za mnou smutně vydala a šli jsme směrem k lavičkám.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama