Obyčejný den v neobyčejné třídě...(4/?)

12. ledna 2011 v 15:33 | Billie Roschet |  Obyčejný den v neobyčejné třídě
Položím černý batůžek na lavku a pověsím svůj zimní kabát na věšák.Vyndám si kartičku na obědy a jdu si umýt ruce.S menším otrávením se podívám na řadu studentů čekajících na vydání obědu.Mám štěstí.Stojím v řadě za tím (alespoň pro mě) největším krasavcem ve škole.Jmenuje se Petr,chodí do 9.A. .Už několikrát jsem se ho snažila oslovit,ale pokaždé jsem nakonec usoudila že jeho holky z nižších ročníků prostě nepřitahují.Nebo se jenom stydím za to kolik měřím.Možná jindy...ale , když jemu to dneska tak sluší.

"Belo!?"vytrhl mě se zasnění klepot na záda ",tebe právě hledám!"
"Ehm... cože?!Lucy!Nevidíš kdo přede mnou stojí?"zalapala jsem po dechu.Lucy protočila oči vsloup a zadívala se na mě takovým tím pohledem "Já už mu to konečně řeknu!".
"Opovaž se!"zamračila jsem se a dál ji pozorovala přísným pohledem.Fronta se pohnula.Celkem o dost.Vzala jsem si příbor a tác.
"Hele , kdy už mu to konečně hodláš říct?"pravila a přistrčila svůj tác k vydávacímu okénku.Na chvíli jsem se zamyslela a pokračovala dál v řadě."Vždyt je Petr úplně normální kluk , tak já nevím co děláš!"zkusila to znovu.
"S tímhle přístupem...třeba nikdy."

To už jsem se i s jídlem odtrhla a šla k nejbližšímu stolu u kterého shodou náhod seděl i Joe a Stella.Oba mě pozdravily pozvali k sobě.Přijala jsem.Buchtičky se šodou se vyjímali na mém talíři.Nesnáším je!Jak tohle může někdo jíst?Nechápu!
"Co na to tak koukáš?"
"Joe!Přece víš jak je nesnáším."
"Belatrix,měla by jste se chovat slušněji!"řekl Joe tím sví nacvičeným učitelským hlasem.
"Copak vypadám jako nějaký blbý morče co ti všechno sežere?"už jsem byla naštvaná a zvedla jsem se od stolu ,chtěla jsem si jít pro salát.

Najednou do mě vrazil Marek.Nasadil svůj typický výraz.
"Máš něco proti morčatům?!"zeptal se trochu pobouřeně.Zavrtěla jsem hlavou a odstrčila ho.
Došla k prosklené chladničce a vzala si okurkový salát.To bylo asi tak jediné co se dalo v mé situaci jíst.Nikdo nebyl ochoten si se mnou vyměnit oběd.

Snědla jsem salát a pomalu se uklidnila.Rozloučila jsem se a odešla zpět do šatny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 penelopeo penelopeo | Web | 12. ledna 2011 v 15:38 | Reagovat

Skvělý!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama