Obyčejný den v neobyčejné třídě...(3/?)

11. ledna 2011 v 20:48 | Billie Roschet |  Obyčejný den v neobyčejné třídě
Pohlédnu na skleněnou výplň vstupních dveří.Pomalu se rukou opřu a dveře se značným skřípáním povolí.Projdu i následujícími dveřmi vedoucími k lavičkám u šaten. Pozdravím Lucy a Katrine ,společně s Markem a Joeim.Pozdravím i Michaelle, nebo teda lépe řečeno ji jen tak po cestě chodbou urazím a ona mi to oplatí.

Nevykreslujte si Michaelle jako nějakou krásku , která se líbí všem klukům.Spíše naopak.Je tlustá a obličej plný pupínků.Svou krásu si jen myslí.Ani škola jí moc nejde a to jí na oblíbenosti (o kterou se snaží na každém rohu) nepomůže.Proto je nutné se jí vyhýbat velkým obloukem , pokud nechcete aby druhý den přišla v tom samém či podobném jako vy.Doufala by snad že si jí někdo všimne.

V tuto chvíli jsem se už nacházela daleko od ní.Převlečená, vedle Lucy a Katrine.Uvlolnila jsem si místo,když jsem odsunula Stelliny věci,která se zatím o něčem vybavovala s Markem.

"ČÁU!!!"Pozdravila mě znovu Katrine.
"Jak se máš?"optala jsem se , když už jsem konečně přestala hrabat v tašce.
"Jde to.Lucy řekni jí to,-..."odpověděla a odvrátila hlavu směrem ke druhé kamarádce , sedící na též lavičce.S údivem na rtech jsem se otočila tímtéž směrem.Lucy se pohodlnějc usadila , zpravila si čelenku a dala se do vyprávění.
"Viděla si dneska Michaelle?"zeptala se.
"Bohužel jsem měla to štěstí, měla na sobě taký divný kalhoty že jo?!"Pravila jsem jednoznačne aa odvrhla jsem pohled směrem k ní.
"Chápeš , ale že podobný jsem měla tuhle na sobě , akorát že normální?!Zase má tendenci se opičit! Já si myslím že by si na to měla zjednat firmu aby nás hlídala dvacetčtyři hodin denně ,aby mohla zkopčit i pižamo!"začala vysvětlovat další z Michaelleiných nedostatků.To už jsem se rozloučila a šla pokecat s Joem.Seděl ještě pořád vedle Jana a povídal si o tom jaký film si pustí u jednoho z nich doma.Když mě Joeův společník zpozoroval, okamžitě změnil téma hovoru a rozloučil se.
"Dneska píšem z Ájiny že jo?"snažila jsem se navázat hovor."Ne.Až příště.Nebo teda alespoň
myslím."poví poněkud sklesle, asi z toho že si vzpomněl že to vůbec psát budeme.
"Neměli Bychom už jít na hudebku?!"pokusím se podruhé."Až za pět minut , je 55."podívá se na hodinky.Ze své školní tašky vyndám lesk na rty.Otevřu ho a upravím se."Ach ty ženský!"zakroutí hlavou Joe.
"Hel-é!"naštvu se a pokusím se ho uhodit.Nepovede se mi to.To se pozná když někdo jako on chodí tolik let na Ai-kido. Znovu se podívá na svoje hodinky.Musíme jít.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 penelopeo penelopeo | Web | 12. ledna 2011 v 8:03 | Reagovat

Tak tohle je fakt parádní. To je zatím nejlepší kapitola (teda pro mě). Můj bráška chodí taky na Aikido a mlatí jen a jen mě. Je fakt hroznej. :)

2 billieroschet billieroschet | Web | 12. ledna 2011 v 14:46 | Reagovat

Fenk jú:D

3 lucish4 lucish4 | Web | 20. února 2011 v 11:08 | Reagovat

Hustý :D  ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama